Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [4]
Міні-чат
Головна » Статті » Мои статьи

Олег Голод


Олег Голод – танцюрист і… краєзнавець

Цього високого симпатичного юнака, студента третього курсу хореографічного відділення Теребовлянського вищого училища культури знають як талановитого і перспективного танцюриста. Він не тільки освоює ази своєї майбутнього професії –  хореографа, в училищі, а й удосконалюється професійно в ансамблі «Надзбручанка» при обласній філармонії.


А недавно Олегові наставники і ровесники відкрили для  себе ще одну грань його обдарованої особистості. Він став переможцем міжнародного конкурсу «Мій рідний край», який щорічно проходить з ініціативи  голови всеукраїнського Союзу українок Лілії Григорович. На конкурс Олег надіслав свою дослідницьку роботу на тему «Бережанський замок 20–30-их років ХХ століття: спроба реставрації та пристосування», яка зайняла І-е місце у номінації «Краєзнавче дослідження». Робота увійшла у збірник  «Мій рідний край», а студент-хореограф разом із почесним дипломом за перемогу отримав у подарунок книги.


 Відзнаку вручали юнаку  представники районної організації Союзу українок Надія Хома і Богдана Чернецька. Подяку за виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму отримав і директор вищого училища культури, заслужений працівник культури України Микола Виннічик.
Категорія: Мои статьи | Додав: Peristera (18.07.2009)
Переглядів: 722 | Рейтинг: 4.5/2 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пролісок запрошує